Commerc 24 Barcelona

Goede of slechte ervaringen met eten in restaurants? Vertel het hier. Niet eens met een recensie? Ook dan horen we je commentaar graag.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Cees Timmerman
Berichten: 933
Lid geworden op: 29 okt 2007, 18:29
Locatie: Dordrecht
Contacteer:

Commerc 24 Barcelona

Bericht door Cees Timmerman »

Enigszins hippe tent. Eigenlijk geen tapasbar maar tapas restaurant. Wel de enige tapasgelegenheid met een michelin ster.
Menuutje voor €65,-, ongeveer 15 gerechtjes, dus niet zo'n financieele aderlating als gisteren (zie Sant Pau). Alle moderne technieken worden toegepast. Veel truffel,, en dat is voorwaar geen straf. Vooral de aardappel espuma met ossenstaart en truffel, jammie.
Over het algemeen niet super spectaculair, maar gewoon lekker, en daar gaat het uiteindelijk toch om.
chef peter
Berichten: 418
Lid geworden op: 22 jun 2007, 15:45

Bericht door chef peter »

bebod
Berichten: 10
Lid geworden op: 13 mei 2008, 20:12
Locatie: Lennik

Re: Commerc 24 Barcelona

Bericht door bebod »

Heb alleen maar goede herinneringen aan dit restaurant/deze chef.
Zoals gezegd niet super spectaculair maar zeer degelijk en doordrongen van productkwaliteit.

Heb zelf met deze chef, Carles Abellan, in januari 2006 een kookcursus georganiseerd in zijn proefkeuken naast de zaak. Een zeer aimabel man met gedegen vakkennis en zeer open van geest. Een lange maar leerrijke dag

Hij heeft ook nog een tapasbar geopend, Tapaç24, Diputacio 269, een zijstraat van Passeig de Gracia. Zit steeds vol met Spanjaarden, weinig toeristen. Spreekt ook niet aan langs de buitenkant, zit half boven en half onder de grond, maar de smaakpapillen des te meer :D

Heeft jaren met Ferran opgetrokken en Hotel restaurant Benazuza in Sevilla opgestart.

Een aanrader wat mij betreft. Roland
Plaats reactie