Mijn naam is marco lexmond en ik ben 23 jaar. Ik werk sinds mijn 14e in de horeca en heb al veel bedrijven van binnen gezien. Mijn grootste passie is patisserie en ik ben op dit moment ook patissier bij Auberge de Kieviet in Wassenaar. Helaas is de chef de parti die de garde voor zijn rekening nam ontslagen waardoor ik dus ook weer op de garde sta. life is a bitch!

Ik heb mijn opleiding gevolgd onder andere in heerhugowaard, leeuwarden, amsterdam en rotterdam. Ik ben vorig jaar geslaagd voor mijn niveau 4 opleiding tot gespecialiseerd kok. Ik heb ook nog in de klas gezeten met niels, het eerste jaar.
Bedrijven waar ik onder andere gewerkt heb zijn: Restaurant de Componist te haarlem (bestaat inmiddels niet meer maar is langere tijd een top 100 zaak geweest), Le Meridien Apollo hotel te amsterdam en Auberge de Kieviet te Wassenaar.
Verder ben ik een tijdje actief geweest in het wedstrijd koken, heb onder andere meegedaan met de nederlandse kampioenschappen voor leerlingen in de Rai en met een internationale kookwedstrijd in Namur (belgie) waar ik 2e werd van de 15 deelnemende landen.
Mensen waar ik in de horeca veel respect voor heb en waar ik veel van geleerd heb zijn: Guus vredenburg, Rob Blaauboer en jeroen bruinsma.
mochten er nog vragen zijn dan hoor ik het wel
