Belg eet 1.801 dieren

Heb je iets gezien, te vertellen of vragen? Dat kan en mag hier.
Plaats reactie
Webmaster
Berichten: 2664
Lid geworden op: 20 aug 2004, 11:37
Locatie: WWW
Contacteer:

Belg eet 1.801 dieren

Bericht door Webmaster »

De gemiddelde Belg eet tijdens zijn of haar leven een derde van een paard, 5 runderen en kalveren, 7 schapen en geiten, 24 konijnen en wild, 42 varkens, 43 kalkoenen en ander gevogelte, 789 vissen en 891 kippen.

Dat meldt het Ethisch Vegetarisch Alternatief (EVA) maandag, ter gelegenheid van de Wereld Vegetarisme Dag op 1 oktober.

De Belgen horen bij de top vijf van de grootste vleeseters ter wereld, stelt de organisatie.

In België worden jaarlijks bijna 285 miljoen dieren gedood voor voeding, aldus EVA. 'Het overgrote deel van die dieren wordt gekweekt in intensieve veeteelt, in dieronwaar-dige omstandigheden.'

Met de 'Weet Wie Je Eet-teller', wil EVA op een ludieke manier de aandacht vestigen op de gevolgen van overmatige vleesconsumptie.

Op 20 oktober lanceert EVA de campagne 'Donderdag is Veggiedag' en vinden de eerste Vlaamse 'Veggielympics' plaats in Gent.

http://www.vegetarisme.be/php/nieuwsove ... ss=1&sss=0
http://www.vegetarisme.be/vlees/consumptie.html

Bron: Meat & Meal
Kokforum.nl : de website voor koks
de ouwe
Berichten: 29
Lid geworden op: 22 jan 2007, 23:13
Locatie: noorderveld

chinees

Bericht door de ouwe »

ik vraag me af hoe de lijst er van een chinees uit zou zien
cookie
Berichten: 92
Lid geworden op: 10 jul 2007, 00:47
Locatie: Belgium
Contacteer:

Bericht door cookie »

50 honden,36 katten,70 ratten,100 spitsmuisjes,89 apen,....

Zoiets denk ik :lol: :lol: :lol:
Plaats reactie