Pagina 1 van 1

Waarom bij mijn vruchtentaartje 300 gram bloem???

Geplaatst: 28 mei 2006, 09:29
door hammink
Nog 1 vraagje:

Ik moet dus een vruchtentaartje maken voor mijn examen:
Le Final heureux
Vruchtengebak bestaande uit: hader wenerdeeg (300 gram bloem), banketbakkersroom (klassiek) en zomers fruit.

Waarom moet ik in godsnaam harde wenerdeeg maken met 300 gram bloem? Is toch veels te veel voor 4 personen! Ik moet dus dit voor 4 personen maken... En ik wou aparte taartvormpjes gebruiken.... en ik hou heel veel deeg over.... Snapt iemand dit? Ik moet ook fleurons maken bij de gepocheerde zeetong... maar dat word toch gemaakt van bladerdeeg?

Geplaatst: 28 mei 2006, 14:20
door ralph geerts
sorry maar topics open om je examen te halen heeft absolut geen zin op koksforum.nl

dat je 300 gram bloem moet gebruiken is makkelijker te verwerken en makkelijker wegen

3, 2 , 1 en een eitje ;) als je begrijpt wat ik bedoel

Geplaatst: 28 mei 2006, 14:26
door Leo
toch is het wel leuk...

op het laatste moment alles verzamelen..
Best herkenbaar, dit gedrag.

:lol:

Geplaatst: 28 mei 2006, 15:17
door ralph geerts
slecht....

en dat is dan het antwoord van een *klasser :? :P

Geplaatst: 28 mei 2006, 16:07
door mlp
ik vind het ook wel slecht als je op deze manier aan je informatie moet komen. Ten eerste moet je er maar vanuit gaan dat een recept klopt, want mislukt het op je examen dan ben je de l*l. Lijkt mij dat je een recept altijd eerst uit probeert. En ten tweede zijn examens meestal basis bereidingen en technieken, dus mag er wel verwacht worden dat je die kennis in huis hebt.

maar das mijn mening hoor :D

Geplaatst: 28 mei 2006, 19:41
door Leo
ralph geerts schreef:slecht....

en dat is dan het antwoord van een *klasser :? :P
ik zeg niet dat ik zo ben...maar..ik zie het vaak...
:lol:

Geplaatst: 29 mei 2006, 00:26
door ralph geerts
ok dat maakt een hoop goed want alleen posten op een forum om je examen te halen :S

Geplaatst: 29 mei 2006, 08:43
door waal
hammink: mischien is het handig als je je recepten eerst een keertje maakt voordat je op examen gaat.

Geplaatst: 29 mei 2006, 12:16
door styliekokie
dit is heel klasiek gerecht genaam ton sur ton zoals ik hem ken hardewener deeg plakjes torentje maken met vruchten en gele room