Praktijkbegeleider - Sous-chef

The Colour Kitchen in Utrecht zoekt Praktijkbegeleider - Sous-chef

The Colour Kitchen in Utrecht zoekt Praktijkbegeleider - Sous-chefType bedrijf
Cateringbedrijf

Dienstverband
28- 32 uur

Datum toegevoegd
24 februari 2022

Wie komt ons team versterken?!
Wij zoeken een: SOUS-CHEF Praktijkbegeleider (28- 32 uur) voor onze locatie bij de Gemeente Utrecht.

Wie zijn wij?
The Colour Kitchen en Compass- group Nederland zijn een hospitality concept gestart bij de gemeente Utrecht met als missie ‘No Social Waste’. Ons doel is om ervoor te zorgen dat er geen talent in Nederland onbenut op de bank blijft zitten. In onze (bedrijfs)restaurants en Banqueting afdeling bieden we onze gasten een fijne horeca-ervaring en tegelijkertijd leiden we hiervoor mensen op met een afstand tot de arbeidsmarkt en begeleiden ze naar een vaste baan.

Het Stadskantoor
Het Stadskantoor in Utrecht is een grote en dynamische cateringlocatie met o.a. een bedrijfsrestaurant, 2 koffiebars, diverse vergaderzalen en een vergaderplaza.

De locatie is gevestigd midden in Utrecht, pal naast station Utrecht Centraal. Medewerkers van de gemeente Utrecht komen dan ook graag naar deze locatie waar zij kunnen werken, vergaderen, lunchen en waar zij elkaar kunnen ontmoeten op deze bijzondere en sfeervolle locatie!

Wie ben jij?
Je bent een gemotiveerde kok die van lekker en gezond koken houdt en enthousiast wordt van werken met verse ingrediënten. Iemand die zijn culinaire creativiteit kan toepassen om onze leerlingen te inspireren en motiveren. Je houdt van mensen en vindt het leuk om de mensen die we begeleiden en opleiden binnen onze concepten te coachen en te begeleiden. Je bent van nature een positief en sociaal mens. Je bent ondernemend en toont initiatief. Je haalt het beste uit anderen en haalt hier voldoening uit. Je laat je niet snel uit het veld slaan en bent creatief in het zoeken naar oplossingen!

Wat ga je doen?
Je fungeert als de praktijkbegeleider/ leermeester voor de deelnemers aan The Colour kitchen programma's. Je zal in dienst treden bij de Compass- group Nederland (Eurest) en werkt nauw samen met het management van de Compass- group en een coach van The Colour Kitchen. The Colour Kitchen voorziet in een training en stageprogramma, voordat je op je locatie met leerlingen aan de slag gaat. De vorderingen per deelnemer worden wekelijks geëvalueerd in een team overleg. Tevens wordt er in dit overleg het ontwikkelings plan per deelnemer opgesteld en bijgehouden.

Een aantal taken waar je medeverantwoordelijk voor bent zijn:

 • Een optimale planning/organisatie m.b.t. de dagelijkse bereiding van de menucyclus,
 • Voorraad beheer en bestellingen maken,
 • Caculaties en offertes maken voor banqueting activiteiten.   
 • Je bent het eerste aanspreekpunt voor de the colour kitchen deelnemers in de keuken
 • Treedt op als vervangend chef kok indien nodig.
 • Dagelijkse operationele keuken activiteiten zoals veiligheid, hygiëne in de keuken(s). Sfeer in het team
Jij hebt:
 • MBO+ werk- en denkniveau;
 • Afgeronde koks opleiding;
 • Goede sociale- en communicatieve vaardigheden;
 • Goede didactische vaardigheden;
 • Aantoonbare werkervaring als kok en minimaal één jaar leidinggevende ervaring;
 • Ervaring met het werken met leerlingen;
 • Leermeester diploma of de bereidheid die te halen, is een pré;
 • Kennis van en ervaring met de doelgroep: jongeren die een afstand tot de arbeidsmarkt hebben is uiteraard een pré, maar geen harde voorwaarde. Je intrinsieke motivatie telt bij ons!)

Heb jij interesse in deze functie?
Dan ontvangen wij graag je motivatie met CV! Je kunt reageren via ons Sollicitatieformulier of ga naar de website.

Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.


Plaats jouw vacature Terug naar vacatures


Blijf op de hoogte van de laatste vacatures met de Kokswereld Nieuwsbrief

Naam

E-mail


Gastronomie
Tools
Restaurantgidsen
Kokswereld partners

Debic
room voor dé professional

Afzuigkanaal reiniging
Gewoon Sgoon ontzorgt

Rungis
enthousiast over groenten

BIOdisposables.shop
duurzame disposables

Gastvrij Rotterdam
19 t/m 21 september 2022

Werken in de horeca
top vacatures in de horeca