Zelfstandig werkend kok

Restaurant de Vischmarkt in Elburg zoekt Zelfstandig werkend kok

Restaurant de Vischmarkt in Elburg zoekt Zelfstandig werkend kokType bedrijf
Restaurant

Dienstverband
Fulltime

Datum toegevoegd
23 september 2021

Bedrijfsinformatie
Afgelopen anderhalf jaar was op zijn zachts gezegd bijzonder te noemen. Er is veel veranderd en zeker in de horecasector. Niet gek dat we opzoek zijn naar een ‘normale’ werkdruk, vaste uren en een eerlijk loon.

De horeca moet weer een aantrekkelijke sector worden om in te werken. Want laten we eerlijk zijn, het is het beste vak dat er bestaat. Het team van Restaurant de Vischmarkt is hier allang van overtuigd en we zijn opzoek naar een zelfstandig werkend kok/ aankomend souschef, die zich bij ons team en onze visie wil aansluiten.

Wie zijn wij?
Restaurant de Vischmarkt is al jaren een gevestigde naam in het historische centrum van Elburg. We zijn een jong team dat zichzelf als flexibel en dynamisch beschouwd. We zijn altijd in voor nieuwe ideeën en samenwerkingen.

We dragen graag een steentje bij aan de toekomst, dus ook die van jou! Keuken technisch moet je denken aan een bourgondische stijl die nu stapsgewijs verbeterd wordt met nieuwe culinaire trends en ontwikkelingen. Wij zijn ervan overtuigd dat creativiteit en samenwerking de twee grote factoren zijn die ons vak leuk houden voor ons team én onze gasten.

Wat bieden wij
• De vrijheid om menu’s en gerechten te bedenken binnen ons concept;
• De mogelijkheid om je te ontwikkelen tot souschef;
• Cursussen, workshops, bijwonen van masterclasses (Alles wat je nodig hebt om jezelf te ontwikkelen);
• Vakanties óók in het hoogseizoen;
• Veel plek voor creativiteit;
• Full time, bepaalde tijd;
• Een leuk en professioneel team;
• Een rooster dat goed te combineren is met jouw privéleven.

Contact
Restaurant de Vischmarkt
T.a.v. Iris Knier
Beekstraat 24
8081 EC Elburg
06 17143131
www.restaurantdevischmarkt.nl
info@restaurantdevischmarkt.nl


Plaats jouw vacature Terug naar vacatures


Blijf op de hoogte van de laatste vacatures met de Kokswereld Nieuwsbrief

Naam

E-mail


Gastronomie
Tools
Restaurantgidsen
Kokswereld partners

Debic
room voor dé professional

Afzuigkanaal reiniging
Gewoon Sgoon ontzorgt

Rungis
enthousiast over groenten

BIOdisposables.shop
duurzame disposables

Gastvrij Rotterdam
19 t/m 21 september 2022

Werken in de horeca
top vacatures in de horeca