Chef de Partie

Château Neercanne in Maastricht zoekt Chef de Partie

Château Neercanne in Maastricht zoekt Chef de PartieType bedrijf
Restaurant

Dienstverband
Fulltime

Datum toegevoegd
15 juni 2021

Bedrijfsinformatie
Restaurant Château Neercanne heeft een rijke culturele en culinaire traditie. Het keukenteam onder leiding van chef de cuisine Robert Levels gebruikt voor hun gerechten de Franse keuken als basis, verrijkt met verrassende bereidingstechnieken uit de gehele wereld.

Op het bord vinden onze gasten een mooie combinatie van lokale en internationale ingrediënten. Voor een vegetarisch of veganistisch menu maakt de chef rijkelijk gebruik van ingrediënten uit eigen tuin en het naastgelegen Cannerbos. Maître d’hotel Robert Bisschoff en zijn team hebben een persoonlijke en authentieke servicestijl. Bij mooi weer kunnen onze gasten buiten op het terras lunchen en dineren met een adembenemend uitzicht over de UNESCO-baroktuinen en het Jekerdal.

Functieomschrijving
In Maastricht, op de grens met België, ligt het enige terrassenkasteel van Nederland: Château Neercanne. Het hoogste niveau van de historische baroktuinen doet in de zomer dienst als terras. In de voormalige stallen is het huiselijke l’Auberge de Neercanne gevestigd. Dit restaurant heeft een door Michelin toegekende Bib Gourmand.

In het kasteel zelf huist het gerenommeerde Restaurant Château Neercanne. De mergelgrotten nodigen uit tot een aperitief en vormen een buitengewoon decor voor vergaderingen, feesten en wijnproeverijen. Château Neercanne is lid van Relais & Châteaux.

Wij op zoek naar een enthousiaste Chef de Partie, die vol passie met oog voor culinaire details ons team wil komen versterken. Dit is de ideale functie om in een gedreven team de volgende stap te zetten in je kokscarrière. Wil jij samen met onze nieuwe Chef de Cuisine, Robert Levels? En samen met zijn team werken aan het behalen van de gastronomische toppositie in Nederland en de Euregio? Lees dan snel verder!

Wat ga je doen?
Als Chef de Partie ben je verantwoordelijk voor een gedeelte van de keuken. Je weet elke dag weer producten om te toveren tot de lekkerste gerechten. Daarnaast denk je ook mee met het creëren van nieuwe gerechten. Je draagt zorg voor de mise en place, het voorbereiden en opmaken van uiteenlopende creaties.

De ideale kandidaat
Jij bent een creatieve vakman/-vrouw met een uitstekend smaakgevoel en goede productkennis. Je hebt een proactieve instelling en gaat geen uitdaging uit de weg gaat. Je bent een echte teamplayer die goed presteert in een ambitieuze omgeving.

Wat we verder van je verwachten
• een afgeronde koksopleiding niveau 3 of 4;
• je beschikt over enkele jaren werkervaring in een soortgelijke functie;
• je bent creatief en gedreven om jouw kookkunsten verder te ontwikkelen;
• kwaliteit staat bij jou hoog in het vaandel;
• je functioneert goed in een gedreven team;
• je bent stressbestendig en kunt goed plannen en inspelen op wat de dag je brengt.

Wat bieden wij jou?
Geen dag is hier hetzelfde. Je gaat werken in een internationale omgeving, want de gasten komen uit alle hoeken van de wereld. Wij bieden je een salaris conform je ervaring en reiskostenvergoeding (afhankelijk van de reisafstand woon-werkverkeer). Wanneer je meer werkt dan je contracturen, worden deze uren bijgeschreven als tijd-voor-tijd. Je werkt in wisselende diensten, het rooster wordt altijd ruim twee weken van tevoren bekend gemaakt. Daarnaast ontvang je 20% personeelskorting in onze hotels en restaurants en korting op diverse collectieve zorgverzekeringen. Tevens zijn er interne en externe trainings- en doorgroeimogelijkheden middels onze eigen Talent Factory.

Onze leuke extra’s
• De Oostwegel Collection-personeelspas met diverse kortingen bij bedrijven in de regio;
• Binnen ons familiebedrijf vieren wij samen jouw verjaardag en werkjubileum;
• Een mooi kerstgeschenk;
• Een spetterend personeelsfeest;
• Mocht je ook benieuwd zijn naar onze andere huizen, dan bieden we je de mogelijkheid om waar nodig ingezet te worden in onze andere internationale hotels en restaurants.

Wil jij deze kans niet voorbij laten gaan?
Ben jij die extra ster in het team van Château Neercanne die de gasten laat stralen van geluk? Stuur dan jouw motivatiebrief en een recent cv naar carriere@oostwegelcollection.nl. Binnen één week ontvang je bericht of je wordt uitgenodigd voor een sollicitatiegesprek. Na een positief gesprek volgt een arbeidsvoorwaardengesprek. Kort daarna kun je een start maken in ons team!

Indien je meer informatie wenst, neem dan contact op met de afdeling HR via 043-608 88 80.

Contact
Château Neercanne
Von Dopfflaan 10
6213 NG Maastricht
Nederland
www.oostwegelcollection.nl
carriere@oostwegelcollection.nl


Plaats jouw vacature Terug naar vacatures


Blijf op de hoogte van de laatste vacatures met de Kokswereld Nieuwsbrief

Naam

E-mail


Gastronomie
Tools
Restaurantgidsen
Kokswereld partners

Debic
room voor dé professional

Afzuigkanaal reiniging
Gewoon Sgoon ontzorgt

Rungis
enthousiast over groenten

BIOdisposables.shop
duurzame disposables

Gastvrij Rotterdam
20 t/m 22 september 2021

Werken in de horeca
top vacatures in de horeca