Ervaren Sushi Chef

Hokkai Kitchen in IJmuiden zoekt ervaren Sushi Chef

Hokkai Kitchen in IJmuiden zoekt ervaren Sushi ChefType bedrijf
Restaurant

Dienstverband
Fulltime of parttime

Datum toegevoegd
8 februari 2021

Bedrijfsinformatie
Hokkai Kitchen is een klein Japans restaurant in het midden van de haven van IJmuiden. Onder leiding van chef Kuniyoshi Othawara worden hier van de mooiste verse visproducten, sushi en andere Japanse visgerechten bereid.

Functieomschrijving
Ben jij een ervaren Sushi Chef in de omstreken van Amsterdam, Haarlem of Alkmaar? Dan zijn wij naar jou opzoek voor ons restaurant in IJmuiden.

Sushi is waarschijnlijk het bekendste gerecht uit de Japanse keuken. Tegelijkertijd is het ook een van de moeilijkste gerechten om goed klaar te maken. Daar komt veel doorzettingsvermogen en passie bij kijken. Heb jij ervaring met het maken van kwaliteitssushi en zou jij je kennis en ervaring verder willen uitbreiden? Ben je gepassioneerd over de Japanse keuken en wil je met de mooiste producten werken? Dan zijn wij opzoek naar jou.

Hokkai Kitchen in IJmuiden zoekt ervaren Sushi ChefWerken bij Hokkai Kitchen
Als je onderdeel wordt van ons team werk je met jonge en gepassioneerde mensen van over de hele wereld. Er is veel ruimte voor eigen inbreng en het werk is zeer gevarieerd. Zo maken we niet alleen sushi maar serveren we ook meergangen diners. Tot slot zijn we altijd bezig met het innoveren en ontwikkelen van nieuwe producten voor onze groothandel.

Beschik jij over het enthousiasme en de creativiteit voor deze functie? Dan zouden we je graag willen ontmoeten.

Ons restaurant
Ons kleine en gezellige restaurant bevindt zich in de haven van IJmuiden. Dé plek waar elke ochtend verse vis aan wal wordt gebracht. Benieuwd wat anderen mensen van ons vinden? Ons restaurant behoort tot de top 800 beste restaurants in Nederland volgens Gault&Millau Wij worden beoordeeld met 5 sterren op TripAdvisor en 4,7 op Google reviews We hebben lovende recensies ontvangen van verschillende kranten en food bloggers waaronder een 9 van NRC. We zijn benoemd tot officiële Japanese Food Supporter door de Japanse overheid.

Graag horen we van je!
Wij zien jou graag als nieuwe aanwinst voor ons team. Ben jij ook enthousiast geworden? Dan ontvangen we graag je CV en motivatie.

Soort dienstverband: Fulltime, Onbepaalde tijd
Aanvullende betalingen: Fooi Vakantiegeld
Arbeidsvoorwaarden: Personeelskorting
Werkschema: Ploegendienst Weekend
Licentie en/of certificaat: Sociale Hygiëne (Aanbevolen) HACCP (Aanbevolen)
Thuiswerken: Nee

Contact
Hokkai Kitchen B.V.
T.a.v. Alice Noordenbos
Strandweg 2F
1976 BS IJmuiden
06 83441164
www.hokkaikitchen.nl
alice@hokkai.com


Plaats jouw vacature Terug naar vacatures


Blijf op de hoogte van de laatste vacatures met de Kokswereld Nieuwsbrief

Naam

E-mail


Gastronomie
Tools
Restaurantgidsen
Kokswereld partners

Nice to Meat
meat is art

Santa Maria
inspired by street food

Speciaalsauzen van Remia
natuurlijk de lekkerste

Rungis
enthousiast over groenten

Debic
room voor dé professional

Passie4Hospitality
onze passie is uw kracht

Like!Mayo voor iedereen
plantaardig & allergeenvrij

BIOdisposables.shop
duurzame dUsposables

Gastvrij Rotterdam
20 t/m 22 september 2021

Sauzen van C´est Ça
plantaardig & allergeenvrij

Spectank
de schoonmaak oplossing

Werken in de horeca
top vacatures in de horeca