Wil jij werken met verse streekgerechten van de Veluwe en seizoensverse groente uit eigen groente- en kruidentuin? Lees snel verder!

Zelfstandig werkend kok

Van der Valk Hotel Apeldoorn - De Cantharel zoekt Zelfstandig werkend kokVan der Valk Hotel Apeldoorn - de Cantharel zoekt Zelfstandig werkend kok

Type horeca bedrijf
Restaurant

Dienstverband
Fulltime of parttime

Datum toegevoegd
31 mei 2017

Over de Cantharel
Van der Valk Hotel Apeldoorn zoekt een Zelfstandig Werkend Kok. Al meer dan 40 jaar een toonaangevend familiebedrijf op de Veluwe. Een grote organisatie die de afgelopen jaren de stap heeft gemaakt naar klein denken. Naast het hotel, met restaurants, hotelkamers en vergaderruimtes, ontstonden kleine initiatieven die zo langzamerhand uitgroeien tot een klein dorpje langs de A1 bij Apeldoorn.

Het hotel biedt zijn gasten de mogelijkheid om hun paard mee te brengen, groente te plukken uit de eigen Valk Vers groentetuin en te dineren in een outdoor- tent midden op de Veluwe. Sinds kort is er een intiem riet gedekt restaurant geopend.

Op korte termijn wordt ook de Traiteur Valk Vers geopend in Ugchelen. In deze bijzondere dynamiek met constante ontwikkelingen en vernieuwingen willen we meer zijn dan alleen goede producten & diensten, maar dragen we bij aan de gezondheid en welzijn van onze gasten, medewerkers en partners. Samen met ons team, onze omgeving (boeren en leveranciers) bouwen we aan de toekomst.

Wij zoeken op korte termijn een Zelfstandig Werkend Kok (Parttime / Fulltime).

Als zelfstandig werkend kok ben je het gezicht van onze restaurants. Het koken gaat bij ons samen met oprechte aandacht voor zowel de gast, de maaltijden en medewerkers.

Jouw afdeling?
Als zelfstandig werkend kok ben je samen met je team verantwoordelijk voor het leveren van een uitstekende service gedurende het ontbijt, de lunch en/of de diners. Als keuken maken we onderdeel uit van Euro-Toques. Hiermee behouden we ambacht in de keuken. Dit doen we ook door samen te werken met de lokale boeren/ partners en het Veluws product.

Achter ons hotel hebben we een groentetuin, waar we seizoensgebonden producten rechtstreeks van het land kunnen halen. Daarnaast organiseren we ook buiten dineren, waarbij jij als kok aan gasten de herkomst en bereiding van de maaltijd kunt laten zien.

Je ziet het als een uitdaging de verwachtingen van de gasten te overtreffen en je kan een band creëren met onze gasten. Je bent flexibel inzetbaar in ons buffet restaurant met ‘live cooking’ en het à carte restaurant.

Jij bent
• Enthousiast en gastvrij;
• Stressbestendig;
• Positief ingesteld;
• Betrokken;
• Flexibel;
• Een harde werker.

Jij hebt
• Een afgeronde koksopleiding;
• Enige jaren ervaring in de keuken;
• Kennis van de Haccp en Allergenen wet.

Wij bieden
Wij bieden een super dynamische werkomgeving in een familiebedrijf dat al jarenlang toonaangevend is in de hotelwereld. Als hotel ontwikkelen wij steeds weer nieuwe concepten. We bieden je daarmee de mogelijkheid om in samenwerking met ons team bij te dragen aan de mooiste momenten van onze gasten, partners en medewerkers. Het salaris is conform het Koninklijk Horeca Nederland Arbeidsvoorwaarden reglement, passend bij de functie en ervaring.

Tevens bieden wij hele prettige en leuke secundaire arbeidsvoorwaarden!
Als nieuwe collega krijg je nl. een enorme korting op overnachtingen bij alle Van der Valk Hotels wereldwijd, kortingen op kamers en eten/ drinken bij ons hotel, Huisje James, Traiteur Valk Vers en Restaurant Red. Daarnaast zijn er diverse opleidingsmogelijkheden en doorgroeimogelijkheden. Bijna 2 wekelijks vindt er een leuk uitje plaats georganiseerd door de feestcommissie, denk bijvoorbeeld aan Huifkartochten, bezoek Kaasboerderij, Mountainbiken of een leuk afdelingsuitje.

Culinair recensent Ton de Zeeuw heeft een mooie recensie geschreven na zijn verrassende bezoek aan ons hotel en restaurant, met de titel 'Eigenzinnige Cantharel aan de A1'. Klik hier om zijn ervaring te lezen!

Solliciteren
Heb jij interesse om bij ons aan de slag te gaan? Stuur dan je Motivatiebrief en CV voorzien van een recente foto via onze sollicitatiepagina. Heb je naar aanleiding van deze vacature nog vragen? Neem dan contact op met de afdeling P&O: 055-5419591.

Acquisitie na aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs


Plaats jouw vacature Terug naar vacatures


Blijf op de hoogte van de laatste vacatures met de Kokswereld Nieuwsbrief

Naam

E-mail


Gastronomie
Tools
Restaurantgidsen
Kokswereld partners

Cooking & Consultancy
uw partner voor topkoks!

BIOdisposables.shop
duurzame disposables

Hellmann's Hotspot
ga voor méér gasten

Hollandia
samen grenzen verleggen

Vier het Seizoen
inspiratie voor chef-koks

Schmidt Zeevis Rotterdam
alleen de beste vis

Gastvrij Rotterdam
17 t/m 19 september 2018

Unilever Food Solutions
opsmaak magazine

Nice to Meat
meat is art

Nestlé Professional
making more possible

Rungis
enthousiast over groenten

Werken in de horeca
top vacatures in de horeca