Pagina 1 van 1

bestanden delen

Geplaatst: 06 jul 2006, 11:15
door Tim
ik zit te denken om een ftp op te zetten voor het koksforum met videos en bestanden. Daarvoor zit ik alleen nog met een dilemma.

1. ik heb niet veel dingen over koken maar we kunnen we samen delen als er mensen zijn die mee willen doen.
2. ik heb 1mbit upload, maar download zelf ook veel/vaak. wat betekend dat de download snelheid van mijn ftp vaak beinvloed kan worden.

punt 1 hangt er maar net vanaf of er mensen zijn die net zoals ik vanalles sparen op het gebied van kook videos en bestanden.

punt 2 kan ik opzich oplossen door de ftp alleen savonds/snachts aan te zetten.

bedenk wel dit is alleen nog maar een idee wat ik zo ff op doe.
ik hoor graag jullie mening hierover.

Geplaatst: 06 jul 2006, 11:56
door Leo
ja..lijkt me wel 'n goed idee...
Heb wel wat dingenentjes..

O.A. Iron chef, en nog wat dingentjes...

Geplaatst: 06 jul 2006, 13:52
door Tim
nog anderen van de partij?

Geplaatst: 06 jul 2006, 15:17
door Webmaster
Goed Idee, hells kitchen :0

Tim, goed idee..

Geplaatst: 06 jul 2006, 15:20
door danny
zelf iets FIXEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Geplaatst: 06 jul 2006, 16:26
door Tim
hells kitchen season 2 heb ik al 4 shows van...moet eigenlijk iemand hebben die een verbinding heeft van 1mbit of sneller..maargoed.

Geplaatst: 06 jul 2006, 17:57
door Wiljan
Ik werk zelf met bittorents
Als we nou gewoon de links plaatsen op het net dan kun je ze via bitcomet of azureus downloaden.

Geplaatst: 06 jul 2006, 18:16
door Tim
ik heb niets te maken met bittorrent...dat gaat tegen mn principes in.

Geplaatst: 06 jul 2006, 18:51
door Wiljan
Gooi die dan maar weg :P
Wat denk je hoe de andere koks hier aan Hells kitchen, Iron chef, Good eats, chef's tour, enz enz komen. GEKOCHT?!

Geplaatst: 06 jul 2006, 19:33
door Leo
ik weet niet hoe dat dat werkt, bittorrents...
maar..al die series zijn wel leuk natuurlijk
met uitzondering van Hells Kitchen...wat 'n drama is dat zeg..

Geplaatst: 06 jul 2006, 22:50
door Pieter
Ik ben wel handig met die dingen.
Zelf heb ik niks te delen, ik heb echter wel een ftp server staan die nu alleen op het netwerk draait. Met wat gefrumel kan ik die wel online zetten. Heb zelf een upload van
60/70 kb/s. Niet echt super snel, maar op zich genoeg.
Daarnaast zit er ongeveer 1 terrabyte aan HD's in :)

Geplaatst: 06 jul 2006, 23:32
door ralph geerts
ik heb ook nog wel een ftp die open kan

Geplaatst: 07 jul 2006, 08:34
door danny
you tube.com staat ook behoorlijk vol met zulke programma's

Geplaatst: 07 jul 2006, 16:28
door Pascal
Goed idee.....

Re: bestanden delen

Geplaatst: 15 sep 2011, 16:23
door mal
Is hier eigenlijk ooit iets van gekomen? (en zo ja, bestaat e.e.a. nog?)

Ik heb inmiddels bijna 1.5 TB aan kookspul: films, docu's, TV series en heb er nog lang geen genoeg van.

Van de week struikelde ik toevallig over een tvrip van: Griff nach den Sternen: Die neuen deutschen Kochstars

Het is een 3.5 uur durende docu, Duitstalig, over de strijd om de Michelin sterren bij onze oosterburen. Het geval is een dikke 2GB groot! Verder weet ik nog niets, ik hoop em dit weekend te kijken! http://tinyurl.com/684vllh (beschrijving, leidt naar een plek op de site van Der Spiegel)

Ik wil hem met plezier delen met andere geïnteresseerden, maar hoe? en waar? Een mooie kook georiënteerde torrent site zou ook top zijn.

Re: bestanden delen

Geplaatst: 15 sep 2011, 21:44
door Leo
ben erg benieuwd naar deze film..

Re: bestanden delen

Geplaatst: 15 sep 2011, 21:49
door Leo
http://www.koksforum.nl/phpBB2/viewtopic.php?f=1&t=7510" onclick="window.open(this.href);return false;

ik heb nu al een paar gig..die kan ik er voor gebruiken, moeten er nog wel meer mensen eerst deze link volgen.
Dan kan ik via email adressen mensen uit nodigen voor deze map

Re: bestanden delen

Geplaatst: 15 sep 2011, 22:54
door dennis steur
heb ook nog wel wat gb aan keuken films, series en docu's. Leuk idee, en moet toch mogelijk zijn?

Re: bestanden delen

Geplaatst: 16 sep 2011, 11:30
door dennis steur
hallo leo,
ik heb dropbox eens geinstalleerd en 'kings of pastry' opgezet voor een test. WIl je eens kijken of het werkt? Daarvoor moeten we anderen uitnodigen?

Re: bestanden delen

Geplaatst: 16 sep 2011, 15:05
door mal
Dropbox is eigenlijk best een goed idee. Zelf heb ik al tijden een dropboxaccount, maar ik had er niet aan gedacht deze hiervoor te in zetten. Als je een shared folder maakt, moet je inderdaad specifiek mensen uitnodigen. Je kunt ze ook in de public folder zetten, dan krijgt elk bestand een eigen url die je dan aan anderen kunt geven (of ergens publiceren). Helaas is mijn dropbox nog te klein voor bovengenoemde doku, maar als test heb ik ook wat recente Duitse rommeltjes in m'n dropbox gezet:

- Der Mehlspeis Adel (http://www.3sat.de/page/?source=/specials/127513/index.html) ±525 MB, ook vindbaar als torrent en usenet
- Kurier der Kueche - Auf Delikatessenjagd in Paris (http://82.98.108.35/Sendung/die-zdf-reportage-kurier-der-koeche-auf-delikatessenjagd-in-paris/964941) ±250 Mb, ook vindbaar als torrent

Als je een of beide links wilt hebben, stuur dan even een PM, ik neem gemakshalve maar even aan dat koksforum.nl niet wil uitgroeien tot 'zo'n' site, dus ik kan ze niet zomaar in een bericht plempen zonder dat daar eerst toestemming voor gegeven is (om diezelfde reden, zijn de bovenstaande url's ook (als het goed is) niet aanklikbaar, maar moet je ze echt even knip-plakken).

Re: bestanden delen

Geplaatst: 17 sep 2011, 13:26
door sjaak
kijk eens naar http://www.tonido.com/" onclick="window.open(this.href);return false; makkelijk op te zetten en met een wachtwoord te beveiligen

Re: bestanden delen

Geplaatst: 18 sep 2011, 23:16
door dennis steur
volgens mij heeft leo een folder op dropbox gecreerd om films/docu's etc op te zetten en te delen. Lijkt me een prima manier om dingen te delen. Kings of pastry is er in ieder geval op te vinden.

Re: bestanden delen

Geplaatst: 08 dec 2011, 08:04
door mal
Heb er zojuist een knappe documentaire van de Duitse TV op gezet:

Drie Sterne - Die Köche und die Sterne (2010) (imdb: http://www.imdb.com/title/tt1764282" onclick="window.open(this.href);return false;)

als iemand een linkje wil, hoor ik het wel.